BRANDINTA NAUJIENA !

Apsilankykite naujame puslapyje ir raskite visą informaciją apie mūsų brandintą jautieną !

Gulfood 2016 tarptautinė maisto produktų paroda
 
UAB "Agaras" šiemet dalyvaus tarptautinėje maisto produktų parodoje Gulfood. Vasario 21-25 dienomis visus kviečiame apsilankyti mūsų pavilione S-H41.    

Lietuviškai brandintai jautienai - aukso medalis ir pagyros
 
Spalio 18-20 d. kasmetinėje Baltijos maisto ir gėrimų mugėje BAF vykstančiuose geriausiai specialistų įvertintintų maisto ir gėrimų produktų apdovanojimuose aukso medalis atiteko lietuviškos jautienos kepsniui „Minute Steak“, kurį pristatė aukščiausios rūšies brandintą jautieną tiekianti mėsinė „Steak Supply”. Sausai brandinta jautiena gaminama iš Lietuvoje augintų galvijų, todėl šis įvertinimas svarbus ne tik ūkininkams, bet ir UAB "Agaras" kaip "Steak supply" pagrindiniam produkcijos tiekėjui.  BAF MEDALIS – papildomas vertės ir kokybės ženklas, kuriuo bus apdovanoti geriausiai specialistų įvertinti parodoje pristatomi maisto ir gėrimų produktai.


Oficialus biodujų jėgainės atidarymas
 
Antradienį Biržų rajone, Balandiškių kaime dalyvaujant Ministrui Pirmininkui Algirdui Butkevičiui bei būriui svečių atidaryta UAB „Agaras“ biodujų jėgainė, kuri leis įmonei apsirūpinti elektros ir šilumos energija, pagaminta iš perdirbimo procese atsirandančių žaliavos atliekų bei padės optimizuoti energijos sąnaudas ir sumažins poveikį aplinkai. Elektros energijos perteklius bus parduodamas elektros rinkoje. Projektas iš dalies buvo finansuojamas ES paramos lėšomis.

VŠĮ "Ekoagros" patvirtinimas
 
UAB "Agaras" yra atestuota gaminti ekologiškos linijos produktus

Dėl projekto "Gyvūninės kilmės atliekų perdirbimo į biodujas technologinio proceso tyrimas“
 
UAB „Agaras“ dalyvauja programoje „Gyvūninės kilmės atliekų perdirbimo į biodujas technologinio proceso tyrimas“. Projektas finansuojamas pagal Ekonomikos augimo veiksmų programą iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų pagal Reglamento Nr. 1828/2006 8 straipsnio 4 dalį. Projektui įgyvendinti buvo pasitelkta priemonė „Inočekiai LT“, kuria pasinaudota per Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūrą (MITA). Projekto vykdytojas/partneris Antano Stulginskio universitetas.

UAB "Agaras" dalyvavo pyragų dienoje
 
Lapkričio 6 dieną UAB "Agaras" darbuotojai šventė „Išsipildymo akcijos“ įkvėptą ir tradicija jau tapusią „Pyragų dieną“. Darbuotojai kepė pyragus, nešėsi į darbą. Visi kartu ragavome pyragų, vaišinomės arbata ir kava ir  aukojome lėšas „Išsipildymo akcijai 2014“. Taip originaliai ir su meile kiekvienas stengėmės  padėti sunkiai sergantiems, likimo nuskriaustiems vaikams.

SIAL Middle East 2014
 
UAB "Agaras dalyvaus SIAL Middle East 2014 tarptautinėje maisto produktų parodoje kuri vyks lapkričio mėn. 24 - 26 d.  Abu Dabyje, JAE. Šiais metais tikimasi sulaukti daugiau kaip 1000 kompanijų, bus pristatomi 25 nacionaliniai paviljonai.
 
UAB "Agaras" šioje parodoje pristatys jautienos mėsos gaminius. Maloniai laukiame jūsų paviljone nr. F165 koridorius nr 5.

DĖL BIODUJAS NAUDOJANČIOS TERMOFIKACINĖS ELEKTRINĖS STATYBOS PROJEKTO
 

UAB „Agaras“ atsižvelgdama į galimybę utilizuoti iš bendrovės veiklos susidarančias biologinės kilmės atliekas, jas panaudojant biodujų gamybai, taip pat galimybę parduoti iš atsinaujinančių energijos išteklių pagamintą elektros energiją į elektros tinklą, nusprendė statyti biodujų gamybos iš biologinės kilmės atliekų kompleksą su biodujas naudojančia didelio efektyvumo termofikacine elektrine.
 
Projekto pradžia 2013 m. birželio mėn. 5 d., planuojama projekto pabaiga 2014 m. gruodžio mėn. 31 d.
Objekto statybos vieta yra UAB "Agaras" gamybiniame komplekse Balandiškių kaime, Pabiržės sen., Biržų r. Projekto metu planuojama pastatyti biodujų ruošimo kompleksą kartu su 800 kW elektrinės ir 800 kW šiluminės galios termofikacine elektrine. Kaip žaliava biodujoms bus naudojamos UAB "Agaras" gamybinio proceso atliekos, taip pat žalios masės ir kitos biologinės kilmės atliekos. Biodujas naudojančią termofikacinę elektrinę sudarys du vidaus degimo variklio technologijos pagrindu veikiantys kogeneraciniai įrenginiai. Pagaminta elektros energija bus naudojama termofikacinės elektrinės saviems poreikiams, UAB „Agaras“ aprūpinti elektros energija, o elektros energijos perteklius bus parduodamas į išorinį elektros energijos tinklą. Šilumos energija, gauta elektros energijos gamybos termofikacinėje elektrinėje procese, bus panaudojama biomasei termiškai apdoroti, biodujų gamybos procesui palaikyti, kitiems įmonės poreikiams.
Statoma termofikacinė elektrinė per metus pagamins apie 6,3 GWh elektros ir 6,3 GWh šilumos energijos iš atsinaujinančių energijos išteklių. Per metus planuojama išvengti apie 3004 t CO2 taršos.

BRC Standartas
 
2014 m. UAB "Agaras" buvo sertifikuotas GLOBAL STANDART For Food Safety standartu.

UAB "Agaras" Linkedin'
 
Nuo šiol geriausius mūsų gaminių pasiūlymus ir kitas naujienas galite rasti UAB "Agaras" įmonės puslapyje Linkedin. Prisijunkite!