Dirbame
nuo
1991
metų
Dirbame
su
43264
gyvulių
tiekėjais
Eksportuojame
į
30
šalių
Eksportuojame
70
procentų
produkcijos

Šeimos verslas

„Agaro“ šaknys siekia Lietuvos Nepriklausomybės laikus. Du jauni biržiečiai Petras ir Leta Vainorai nusipirko siuvyklą ir pertvarkė ją į ūkininkų krautuvėlę. Tuo metu pora augino tris vaikus, iššūkių buvo daug, bet atkaklūs Vainorai verslą vystė dideliu tempu.

Nuo krautuvėlės – prie gyvulių eksporto Baltijos šalims ir Lenkijai, iki vienos moderniausių skerdyklų Lietuvoje. Šiandien „Agaras“ – ne tik mėsos gamybos įmonė su visa infrastruktūra, bet ir biojėgainė, panaudojanti gamybos atliekas elektrai ir šilumai išgauti. Įmonėje sėkmingai dirba ir Vainorų vaikai su šeimomis.

Programos dalis

Klimato pokyčiai palietė ir mėsos pramonę, todėl „Agaras“ tapo projekto „Baltijos lankų jautiena“ dalimi. Vienas pagrindinių projekto tikslų yra atidus ir dėmesingas elgesys su natūraliais ištekliais ir aplinka. Projekto partneriai užtikrina gyvūnams draugišką ūkininkavimą ir rūpinasi, kad mėsa būtų ruošiama atsižvelgiant į ekologiškos ir tvarios plėtros principus. Šia mėsa galima mėgautis švaria sąžine.

Tausojame aplinką

Nuolat mažiname neigiamą įmonės veiklos poveikį aplinkai. „Agaro“ vadovybė įsipareigojusi sukurti ir prižiūrėti vadybos sistemą, kuri užtikrintų aplinkosaugos standarto LST EN ISO 14001 reikalavimų vykdymą.

play

Lojalumas

Vertiname ryšio tęstinumą, todėl atsiradus iššūkiams ieškome sprendimo.

Patikimumas

Laikomės savo pažadų, nes tai leidžia abiem pusėms planuoti rezultatus.

Lankstumas

Ieškome galimybių įgyvendinti net ir specifinius klientų poreikius.

Bendradarbiavimas

Aiškiai komunikuojame įmonės viduje ir palaikome grįžtamąjį ryšį su klientais.

Atsakomybė

Esame socialiai atsakingi savo klientams, tiekėjams ir darbuotojams, taip pat gamtai ir aplinkai.

Kokybė

Laikome kokybę pagrindiniu kriterijumi priimant bet kurį sprendimą.

Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Mūsų privatumo politiką galite  rasti čia
SUTINKU