Teisę į gerą mėsą
gina šeima

Jau daugiau nei tris dešimtmečius giname ir kovojame už mėsėdžių teisę į pilnavertės mitybos pagrindą – mėsą. 1991 m. įkurtą nedidelę krautuvėlę išauginome iki vienos moderniausių skerdyklų Lietuvoje ir šiandien esame ne tik gerbiami eksportuotojai į daugiau nei 20 valstybių Europos sąjungoje ir už jos ribų, bet ir biodujų jėgainė, gamybos atliekas paverčianti elektros ir šilumos energija. Geros mėsos kasdien misija žybtelėjo Vainorų šeimoje ir dega kaip niekad ryškiai – čia ir dabar keičiame sustingusią rinką, o idėjai kaitros įpučia stiprus vertybinis stuburas. Išimčių nebus – gera mėsa turi tapti teise!

Stiprūs vertybėmis

Iš pagrindų keičiame visą mėsos rinką, o tai pavyksta tik dėl to, kad remiamės į tvirtą savo vertybių pamatą. Kiekvienas darbuotojas atskirai ir visi kartu veržiamės bendra kryptimi: kokybiška ir etiška mėsa kasdien, kurią valgysime ir patys. Mūsų vertybės – grįstos ilgamete istorija, lietuviškomis tradicijomis ir verslo patirtimi. Mūsų darbo aplinka – motyvuojanti ir kiekvieno poreikius matanti, tad savo dinamiškumu kviečia tobulėti ir tobulinti produktą. Vienos pagrindinių mūsų vertybių – tvarumas ir inovatyvumas – eina koja kojon su technologijų evoliucija, tad ir produktas neišsisuks nepatobulėjęs kartu su technologijomis. Taip įmūrijame kertinį akmenį savo misijos pamatuose – gera mėsa yra teisė, ne privilegija!

Lojalumas

Ryšio su partneriais tęstinumas – ypač svarbus, todėl iššūkius spręsime taip, kad patenkintos liktų abi pusės.

Patikimumas

Įsipareigojimas – kaip įstatymas. Šitaip jūsų tikslus pasieksime be turbulencijų ir greitai.

Lankstumas

Specifinis užsakymas? Tuoj pat! Nuolat ieškome būdų išpildyti kiekvieną kliento poreikį.

Bendradarbiavimas

Grįžtamasis ryšys su klientais bei sklandi komunikacija bendrovės viduje – būtini atributai.

Atsakomybė

Socialinis atsakingumas klientams ir tiekėjams – savaime suprantama. Atsakomybė gamtai ir aplinkai – viena svarbiausių.

Kokybė

Pagrindinis kriterijus priimant bet kurį sprendimą – kokybė. Ir jokių išimčių!

Tvarumas

Poveikis aplinkai – minimalus. Pastangos tausoti gamtą – maksimalios. Mūsų orientyras, aplinkosaugos standartas LST EN ISO 14001, padeda laikytis šio pažado ir nepamiršti to, kas svarbiausia.

Inovatyvumas

Pasikinkę naujausias technologijas, kiekviename žingsnyje laimime naujų, draugiškų aplinkai ir produkto kokybei sprendimų.

Nuo supirkimo – iki
mėsos etalono.

Su gyvuliais – arba etiškai, arba nieko nebus!

Gyvulių gerovei, kaip ir kokybei, kompromisai negalioja. Todėl tapome projekto „Baltijos lankų jautiena“ partneriais: užtikriname gyvūnams draugišką ūkininkavimą ir rūpinamės, kad mėsa būtų ruošiama atsižvelgiant į tvarios plėtros principus. Jaučiai ir kiaulės – tik iš gyvūnų gerovę vertinančių ūkininkų – visus gyvulius apžiūrime patys ir transportuojame savo transportu. Atvykę gyvūnai gali atsikvėpti erdviuose laikymo plotuose. Iš pradžių taip neatrodo, tačiau visa tai – gerina galutinio produkto kokybę.

Per inovacijas – į maisto revoliuciją

Neverta nė sukti galvos: inovacijų diegimas – kelias į kokybiškesnį produktą, į aplinkos tausojimą ir į dar gardesnį kąsnį jums. Žengiame koja kojon su naujausiomis technologijomis:
Inovatyvūs pakavimo metodai bei tvarios pakuočių medžiagos? Yra! Precizišką šaldymo ūkio ir mikrobiologijos monitoringas? Veikia! Investiciniais projektais plečiamos ir modernizuojamos gamybinės linijos? Tikrai taip! Viena didžiausių ir moderniausių sauso brandinimo kamerų Lietuvoje? Turim!

Ir tai tik keli išvardyti sraigteliai, visame mėsos etalono gimimo mechanizme…

Ką veikiame? Štai ką!

Kokybė mus uždega, todėl maksimalius standartus iššauname dar aukščiau net keliuose frontuose vienu metu: gyvulių supirkime, skerdime, išpjaustyme, šlapiame ir sausame brandinime, moderniame ir tvariame pakavime. Jeigu spurtas į premium kokybę pakeliui ir jums – prisijunkite prie mūsų. Siekime mėsos etalono drauge!

Galvijų tiekėjams

Plačiau

Verslui

Plačiau